Список видання містить 37 стрічок. Зокрема, на сайті можна прочитати рецензію на стрічку  «Памфір» від британського кінокритика Пітера Бредшоу.

Українська стрічка Дмитра Сухолиткого-Собчука «Памфір» увійшла у перелік найкращих фільмів 2023 року від The Guardian, який складається з 37 світових кінострічок. Перелік фільмів опублікували на сайті The Guardian.

«Успішний кінопрокат у Великій Британії та визнання найкращим фільмом року від The Guardian (медіа з 200-річною історією) – це важливе досягнення для нашого фільму, його команди та країни. Ми будемо працювати надалі, щоб представляти Україну на найвищому рівні», – прокоментувала продюсерка фільму Олександра Костіна виданню The Village Україна.

Крім цього, на сайті видання можна прочитати рецензію на фільм від британського кінокритика Пітера Бредшоу.

«Цей фільм із заходу України – один з найдивніших і найсильніших, які я переглядав протягом останнього часу: динамічний і водночас відчайдушний. Тут немає алюзії на війну Росії проти України, але можливо, цей конфлікт присутній тут у підтексті, у відчутті племінної вірності, традицій громади та особливого, майже таємничого потягу до заходу», – пише пан Бредшоу.

Про що фільм

Стрічка про життя в прикордонному селі на Буковині, вийшла на великі екрани в Україні 23 березня 2023 року. За сюжетом, чоловік, на ім’я Памфір, повертається додому після тривалих заробітків, і зіштовхується з труднощами, які спіткали його родину. Тепер батько мусить спокутувати провину свого сина, й перед ним постає вибір — зробити це чесним шляхом, що майже неможливо в тутешніх реаліях, чи розворушити своє кримінальне минуле й зважитися на останню «справу».

«Памфір» визнали найкращим фільмом 2022 року за версією національної премії «Кіноколо». За сім вікендів прокату стрічка зібрала понад 11 мільйонів гривень, а кількість проданих квитків склала 77 499. 

Зовсім скоро, 22 червня, «Памфір» можна буде переглянути на стрімінговій платформі Netflix.

Читати також:

  • На Netflix вийшов український трилер «Максим Оса»
  • Український фільм отримав приз глядацьких симпатій на кінофестивалі в США
  • Щонайменше 30 кінотеатрів припинили роботу після початку повномасштабного вторгнення

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.