Український пригодницький трилер «Максим Оса: золото Песиголовця» режисера Мирослава Латика з’явився на Netflix, повідомили в Держкіно.

Фільм знятий за мотивами однойменного коміксу Ігора Баранька про відчайдушного козака.

За сюжетом, події відбуваються восени 1636 року, коли польський король відправляє на Січ золото, щоб уникнути повстання козаків. Із цією місією в дорогу вирушають Бубен, Бугай, Келеп, Сивий та Хвіст, які повинні зустрітися із запорізьким хорунжим Максимом Осою. Для всіх це завдання закінчується сумно.

Кінострічку створила Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів імені О.О. Ханжонкова. Дистрибуцією стрічки займалася компанія Film.ua Distribution.

В Україні цифрова прем’єра стрічки відбулася 24 листопада. Тоді ж «Максим Оса» очолив рейтинг найпопулярніших фільмів у Megogo.

У компанії тоді зазначили, що фільм за прем’єрний тиждень купували вдвічі більше ніж інші.

Щодо українських стрічок на Netflix, одними з перших українських фільмів на платформі з’явилися «Домашні ігри» режисерки Аліси Коваленко та «Носоріг» Олега Сенцова.

  • 12 грудня на стримінговій платформі Netflix вийшов епізод шоу «Мого наступного гостя не треба представляти з Девідом Леттерманом» з президентом України Володимиром Зеленським.

Дивіться українські фільми та підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.