Відправ текст, фото, відео або посилання на новину, яку хочеш перевірити
Отримай аргументований висновок щодо новини від команди фактчекерів
Як перевірити новину на фейк
1
2
3
Не хочеш стати жертвою фейків, але не знаєш де вони? Тоді маємо для тебе гарну новину – у чат-боті Перевірка можна отримувати розсилку свіженької дезінформації. Так ти завжди знатимеш про небезпеку фейкотні і зможеш попередити про неї близьких.
Протидій дезінформації разом з нами
Gwara Media – харківська медіаплатформа, що досліджує нову українську реальність. До 24 лютого журналісти Gwara Media писали про культурні події, IT, технології, креатив. Нині — знімають і пишуть про війну.
З початку повномасштабної війни ми зрозуміли, що маємо знайти спосіб, як системно боротися із пропагандою. Так ми створили бот «Перевірка», який допомагає нам бороти фейки у інформаційній війні.
Це правило допоможе нам разом перемогти у боротьбі за здоровий інформаційний простір. Поширюйте посилання на бот, щоб більше українців змогли скористатися цим простим інструментом протидії фейкам та маніпуляціям.
Редакція команди Gwara Media з Харкова, фактчекери та громадські журналісти.
Над перевіркою запитів працюють люди, які пройшли не один тренінг з фактчекінгу. Нам довіряють, і ми щодня намагаємось стати краще і перевіряти новини ще швидше.
Інколи ми отримуємо запити, які потребують глибшої перевірки та більше часу.
Поборемо фейки в інфопросторі! Долучайся до боротьби разом з нами!