Редакційна політика Гвара Медіа

Хто ми?

Ґвара Медіа — це видання для читачів, що цікавляться креативними індустріями, розвитком культури, сучасним та класичним мистецтвом, поєднанням нових технологій та мистецтва та інноваціями у всіх сферах соціального та культурного життя. Ми публікуємо корисний контент для тих, кому не байдужий особистий та громадський культурний розвиток.

Корисна дія?

Кожен матеріал Гвара Медіа допомагає читачеві дізнатися щось нове та корисне у сфері культури та креативних індустрій. Також завдяки цьому і створюється нада додана вартість в економіці.

Створюючи потрібний контент, ми розвиваємо людський капітал в Україні, підтримуємо культурні та креативні індустрії, які на 2020 рік займають 4% від всього ВВП, посилюємо інноваційний капітал суспільства завдяки різним креативним проектам та колаборація

Ми орієнтуємось на такі позиції щодо контенту:

  • приорітет 1 – знання, досвід або можливості
  • приорітет 2 – натхнення
  • пріоритет 3 – розвага

Правда, користь, повага?

У Гвара Медіа не можна писати про те, у чому автор матеріалу не розібрався, або ж не підкріпив власним досвідом.
Наприклад: якщо автор пише про сучасного художника, він має знати його основні роботи, напрямок його творчості, ключові моменти творчого шляху. Або ж: якщо автор пише про проблему руйнування будівлі музею він не може не відвідати музей та не побачити предмет матеріалу на власні очі.
Ми надаємо читатчеві лише перевірені факти, наш контент є первинним, ми не повторюємо чужих думок і робимо лише власні висновки.

Користь. Все, що робить Гвара Медіа має бути корисно читачеві. Будь-який матеріал, який публікується у виданні, має бути корисним, нести суттєве інформаційне навантаження та розповідати про щось нове. “Вода” у матеріалах, лише для того, щоб набрати кількість знаків – заборонена. Створюючи кожен матеріал ми ставимо собі питання: “Яку користь цей контент принесе читачеві?”. В тому разі, якщо відповіді немає – немає і матеріалу.

Повага. Ми пишемо для тих, хто є рівний нам. Ми не вважаємо читача недостатньо розумним, не розмовляємо із аудиторією зверхньо, вважаючи себе істиною в останній інстанції. У той же час ми намагаємось за допомогою нашого контенту підняти свій культурний рівень, водночас із цим підіймаючи рівень свого читача. Свою повагу ми висловлюємо стриманим гумором, інтелектуальним контентом, доречними поясненнями незнайомих термінів та дотриманням етики спілкування.

Диявол у деталях

Ми не соромимося писати про повсякденні речі, що нас оточують, утім пишемо про них з незвичайної точки зору. На будь-яку банальну тему ми намагаємося подивитися із несподіваного ракурсу.

Статті не знімаються

Жоден наш матеріал не знімається після публікації. Це означає, що ми несемо повну відповідальність за текст або візуальний матеріал, який розмістили на порталі Гвара Медіа.

У разі претензій до змісту матеріалу із боку представників владних структур або інших чинників редакція Гвара Медіа лише вносить правки у матеріал, або ж при законній, підкріплений юридично вимозі видалити матеріал, на місці, де він був розміщений, з’являється чесне та відверте пояснення, чому ми змушені були зняти публікацію.

Наприклад: “Гвара Медіа була змушена видалити публікацію “Вася Пупкін – митець від плуга” за вимогою Прокуратури Крижопільскої області, представники якої надали документи, які у судовому порядку підтверджують, що Вася Пупкін – митець від трактора”.

Реклама

Ми не публікуємо прислані прес-релізи. Замість цього ми обговорюємо партнерські умови (ставимо банер, підтримуємо, бо це партнери) або виставляємо як новину. Безкоштовне розміщення базується на основі критеріїв (100 балів)

  1. Дотичність до культурних та креативних індустрій – 30 поінтів
  2. Цікавість та дотичність для аудиторії медіа (30 поінтів)
  3. Інноваційність – 20 поінтів
  4. Спроможність – 20 (наприклад, організацію Асоціація Штучного Інтелекту, яка запускає в Харкові новий проект ми розцінюємо як більшу спроможність, ніж волонтерський рух ВасяВперед). Всі матеріали, які ми публікуємо за партнерської підтримки, ми маркуємо.

Фактчекінг

Фактчекінг у Гвара Медіа є елементом поваги до читача та способом убезпечити видання від звинувачень у неправдивості. Ми слідкуємо за тим, щоб у кожного твердження автора, або ж твердження нашого спікера, була чітка та зрозуміла доказова база.

Законність

Ґвара Медіа є інформаційним агентством, що зареєстровано у відповідному до закону порядку і здійснює інформаційну діяльність, з метою надання інформаційних послуг шляхом збирання, обробки, творення, зберігання, підготовки інформації до поширення, випуск та розповсюдження інформаційної продукції, розповсюдження інформаційних повідомлень, довідкової інформації, комерційних пропозицій та оголошень, а також отримання прибутку від продажу авторської інформації та розміщення реклами.

Маючи чітку мету і цілі своєї діяльності, наша організація не може обходити стороною закон і правове поле як нашої країни, так і міжнародного права в цілому. Вся діяльність нашої компанії, в першу чергу, базується на нашому Основному Законі – Конституції України, на основі міжнародних нормативно-правових актів, а також на низці спеціалізованих Законів України, зокрема, Закон України «Про інформаційні агентства», Закон України «Про інформацію», підзаконні нормативно-правові акти щодо редакційної діяльності і діяльності журналістів тощо.

Всі наші публікації і матеріали відповідають стандартам та нормам закону і не містять інформації, що пропагує порушення прав і свобод, честі і гідності людини, расову нетерпимість, гендерну нерівність, дискримінацію за мовними, культурними, політичними, релігійними чи іншими ознаками, призови, спрямовані на ліквідацію незалежності України, або іншої країни, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, на розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров’я населення і т. д.

Наші цінності

Підтримка культурних та креативних індустрій
за допомогою медіа та продуктів студії ми можемо давати імпульси суспільству та культурі, і для цього ми створюємо інформаційні матеріали та проекти студії. Для того, щоб підтримати розвиток старого суспільства від індустріального (старі підходи, важка неефективна промисловість, війна на Сході України) до сучасного (інновації, розвинутий людський та інноваційний капітал) суспільство потребує пошуку нових механізмів взаємодії між собою – соціальних інновацій для переходу в knowledge economy.

Люди важливі. Це стосується нашої команди, наших читачів та наших клієнтів та партнерів. Ми шукаємо ресурси, щоб допомогти один одному отримати додаткові навички. А якщо у нас є тимчасові фінансові проблеми в компанії, ми шукаємо оптимізаційні механізми, беремо додаткові проекти і задачі, вписуємоcь в гранти, шукаємо можливості виплат та нових надходжень.

Продукти та проекти в культурних та креативних індустріях люди створюють продукти та ідеї, і конкурують лише зі своєю уявою – саме тому ми працюємо з ними щоб робити найцікавіші проекти, які були б неможливі в звичайному бізнес-секторі. Культурні та креативні індустрії, з якими професійно працюють – гарний двигун культурної дипломатії, яка також є двигуном розвитку України за кордоном.Люди