Ви маєте знання та досвід, справді добре знаєтеся на темі та маєте ідеї чи нестандартний погляд на те, що відбувається в Харкові або всій Україні? Хочете запропонувати нові ідеї для суспільних змін? Тоді ми раді бачити вас у спільноті колумністів Ґвара Медіа.

Для публікації ваших авторських колонок на сайті Ґвара Медіа є спеціальний розділ Колонки.

Надсилайте колонки на [email protected], і редактори з радістю розглянуть вашу заявку на публікацію.

Але перш ніж надіслати нам свій матеріал, уважно прочитайте правила публікації колонок на Ґвара Медіа.

Колонка = ідея 

Колонка – це коротке есе, об’ємом до 5 000 знаків (бажано — 3 000), у якому є чітка та яскрава ідея чи небанальний погляд на злободенну тему або ж подію. 

Написати колонку — це виразно обґрунтувати читачеві вашу ідею, особисту думку. Як ви запакуєте ідею та аргументацію — це і буде ваш авторський стиль.

Головна цінність Ґвара Медіа – якісне інформування та факти. Рекомендуємо використовувати гіперпосилання на першоджерела подій, цифр, звітів, цитат. Якщо вас викриють у грубій помилці чи маніпуляції, то постраждає і ваша, і наша репутація. До того ж ми «банимо» колумністів, викритих у маніпуляції. 

Чого не повинно бути в колонці: 

  • нецензурної лексики, образ; 
  • наклепів, погроз, неаргументованих звинувачень; 
  • інформації, що порушує недоторканність приватного життя (без згоди героїв); 
  • мови ворожнечі; 
  • дискримінації за будь-якою з ознак; 
  • незаконного контенту; 
  • піару; 
  • реклами; 
  • пропаганди. 

Якщо ми знайдемо це у вашому тексті, то відмовимо вам в публікації. Редакція може видалити ваш контент із сайту після публікації, якщо з’ясується, що ви порушили один із пунктів вище. Комунікація щодо колонок відбувається лише через електронну пошту редакції, а не в особистих чатах журналістів та редакторів.

Мова колонок на Ґварі 

На сайті Ґвара Колонки публікуються двома мовами – українською та англійською. Англійською ми перекладаємо не усі колонки, а лише ті, що на думку редакторів зацікавлять аудиторію за межами України. 

Колонка — думка автора, не редакції 

Врахуйте всі ризики та декілька разів перевірте точність інформації. Колумністи Ґвара Медіа мають розуміти: матеріали, які публікуються в розділі, відображають лише погляд автора й можуть не збігатися з позицією редакції. 

Маємо право на назву та анотацію 

Редакція Ґвара Медіа залишає за собою право формувати назву та анотацію для вашої колонки. Також колонки редагуються перед публікацією.

Колонка – не рекламний банер 

Окреме прохання: у розділі Колонки на Ґвара Медіа немає реклами. Навіть нативної. Навіть невеликих посилань у кінці тексту.

Якщо ми вважатимемо, що матеріали колонки мають мотивацію — політична реклама, просування товарів та послуг, новий сервіс або застосунок на телефон, реклама написаної вами книги, конференція або курси лідерства — відразу звертайтеся в комерційний відділ через [email protected] або [email protected]. Вам розкажуть, що робити далі. 

Ми не публікуємо плагіат та вкрадені тексти

Відправляючи Ґвара колонку на публікацію, ви погоджуєтесь та підтверджуєте, що саме ви її автор. Можлива ситуація, коли вам дозволив або уповноважив власник усієї або будь-якої частини колонки відправити її на сайт Ґвара для публікації. 

Ваша колонка — і ваша, і наша 

При надсиланні Ґвара авторського матеріалу для публікації ви надаєте нам безумовну, без можливості відкликати, невиключну ліцензію на використання вашого контенту.

Ґвара залишає за собою право використовувати цей контент, передавати його третім особам у будь-якому форматі та на будь-якій платформі, яка функціонує тепер або буде винайдена в майбутньому.

Водночас редакція Ґвара підтверджує, що всі особисті майнові та немайнові права на контент належать вам як автору. 

Строки розгляду 

Щодня редактори отримують серію авторських запитів, тому фізично не в змозі відповісти на всі листи одразу. Також ми можемо тимчасово призупинити прийом колонок через завантаженість видання, про що обов’язково вас попередимо.

Якщо вам не відповіли протягом трьох робочих днів, нагадайте про себе ще раз, вказавши в темі листа «повторна заявка на публікацію в рубриці Колонки».

Якщо ви вважаєте, що редактори рубрики Колонка занадто критично поставилася до вашої колонки й необґрунтовано відмовили в публікації, вирішити суперечку допоможе головний редактор Ґвара Медіа. Він обов’язково відповість, якщо йому написати на [email protected]

Поширення колонок:

Ми поширюємо колонки виключно через вебсайт і за охоплення відповідають алгоритми пошукових мереж та автор колонки. За рішенням редакції, ми можемо опублікувати колонки на наших діджитал платформах, якщо нас вразить сила думки, актуальність або художній вираз колонки.

Якщо ви вирішите публікувати колонки з періодичністю, у вас також буде персональна сторінка на сайті зі списком ваших колонок.