12 грудня на стримінговій платформі Netflix вийде епізод шоу «Мого наступного гостя не треба представляти з Девідом Леттерманом» з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це повідомляється на сторінці Netflix.

Щоб взяти інтерв’ю в президента України, ведучому разом з командою довелося приїхати в Україну з США. Зйомки проходили у київському метрополітені на станції «Майдан Незалежності».

«Наша розмова відбулася в найбезпечнішій частині міста – на активній станції метро, 90 метрів під землею. Це в мене вперше», – ділиться враженням ведучий програми Девід Леттерман. 

Девід Леттерман — відомий американський телеведучий, комік та продюсер. Ще у 80-х роках він запустив нічне ток-шоу «Пізня ніч із Девідом Леттерманом», куди запрошували знаменитостей. Так, у різні часи, гостями були такі відомі політики, як Білл Клінтон, Джон Маккейн, Джордж Буш та Барак Обама.

З 2018 року ведучий почав вести своє шоу на Netflix. «Мого наступного гостя не треба представляти…» складалося з розгорнутих інтерв’ю та польових знімань. Програму чотири рази номінували на премію Primetime Emmy Award.

  • Зеленський став «Людиною року» за версією Financial Times. 

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.