Президент України Володимир Зеленський очолив список 28 найвпливовіших людей Європи, який щороку складає видання Politico, повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента.

У статті, присвяченій голові держави, наголошується, що сьогодні Європа не лише довіряє Володимиру Зеленському, а й захоплюється ним і наслідує його приклад.

Те, що зробив Зеленський, – це переконав решту Європи, що її майбутнє пов’язане з Україною. У цю думку мало хто вірив до вторгнення Росії в лютому. Його навички спілкування виявилися ключовими. Його риторика різко висвітлює зловмисність російського режиму, проти якого він бореться, розвіюючи віру значної частини Європи – особливо Берліна та Парижа – в те, що Москва може бути партнером», – зазначає Politico.

Крім того, відзначається, що Президент України вміло використовує соціальні й традиційній медіа, зокрема ЗМІ, та західні культурні інституції, щоб переконати лідерів країн Заходу та громадськість у тому, що його боротьба є також і їхньою боротьбою.

Володимир Зеленський зазначив, що сьогодні у важких боях, ціною багатьох життів українці виборюють свободу для всіх у Європі.

  • Президент України Володимир Зеленський відвідав шпиталь, де лікують поранених військовослужбовців, та привітав їх з Днем Збройних сил України.
  • Також голова держави став «Людиною року» за версією Financial Times.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.