Бот може визначити найближчі доступні до вас укриття та відстань до них.

Українська компанія Stfalcon за ініціативи та підтримки ДСНС створила телеграм-бот «Укриття!» з базою усіх укриттів по Україні. Бот допомагає з пошуком найближчого доступного укриття відносно вашої геолокації. 

«І хоч відповідні служби працюють над тим, що забезпечити постійну роботу укриттів, ми, на жаль, не можемо на 100% бути впевненими чи в даний момент укриття поблизу вас робочі, тому передусім це рекомендаційний бот. Його задача — допомогти з пошуком найближчого безпечного місця відносно вашої поточної локації», – розповіли у компанії.

Телеграм-бот «Укриття!» доступний за посиланням.

Як користуватися чат-ботом

  • Після натискання кнопки «старт» бот попросить вас відправити свою поточну геолокацію;
  • натисність на скріпку, розташовану в лівому куті чату та оберіть «розташування»;
  • дайте дозвіл Телеграму на використання вашої геолокації (можна дозволити постійне або одноразове використання);
  • надішліть геолокацію боту та отримайте список адрес найближчих до вас укриттів з геолокаціями (до кожного з них можна прокласти маршрут).
Телеграм-бот «Укриття!» / Фото: скриншот

Окрім цього, бот вказує відстань до кожного з укриттів і дає вам обирати будь-яке місце на карті. Отже, ви зможете допомогти з інформацією про укриття тим, у кого немає доступу до мережі або, власне, чат-боту.

Читати також:

  • В Україні з’явився чат-бот для абітурієнтів, який містить у собі інформацію стосовно особливостей та основних дат вступної кампанії 2023 року

 Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.