Мінцифра спільно з Фондом гарантування вкладів розробляють нову функцію в Дії. За її допомогою українці зможуть легко та швидко подати заяву та отримати гарантовану компенсацію за свої вклади.

З новою функцією вкладники зможуть:

  • подати заяву про відшкодування коштів безпосередньо у застосунку Дія;
  • перевірити суму, яка повинна бути виплачена від Фонду гарантування;
  • вибрати існуючий або відкрити новий рахунок у єПідтримці в одному з банків-агентів Фонду, для зручного зарахування коштів.

Послуга стане актуальною для сотень тисяч українців, оскільки потрібно відшкодувати близько 1,4 мільйона рахунків на загальну суму близько 3,2 млрд грн, зазначають у Мінцифрі.

За допомогою нового сервісу в Дії, вкладники збанкрутілих банків матимуть зручну та швидку можливість повернути свої кошти всього за кілька простих кроків. Цей крок направлений на полегшення фінансового відновлення та забезпечення довіри вкладників у фінансову систему країни.

Читати також:

  • Менше ніж за рік українці придбали облігації на понад мільярд гривень. Найпопулярнішими військовими облігаціями стали Донецьк, Севастополь та Ялта.
  • В Україні за чотири місяці зафіксовано рекордну активність шахраїв. За перші чотири місяці 2023 року зареєстровано більше кримінальних проваджень за статтею 190 ККУ про шахрайство. Це вже на 2887 справ більше, ніж за весь 2021 рік.
  • Національний банк України спростував заяви про те, що збиратиме дані про всі карткові платежі населення. Такі перевірки стосуватимуться лише юридичних осіб та підприємців.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.