Колекційне видання «Сучасна українська проза та поезія» охоплює твори 18 українських письменників та письменниць.

«Ідея цієї книжки народилася кілька років тому, але символічно, що ми випускаємо її саме зараз, у розпал жорстокої війни, розпочатої Росією. Під обкладинкою зібрані голоси українських прозаїків і поетів, що живуть як в Україні, так і за її межами. Твори цієї антології написані спеціально для українського Vogue — більшість із них створена вже після початку повномасштабної війни. Вони розповідають про тремке кохання і жаский біль, незвичайні пригоди та потаємні мрії, про українські архетипи й артефакти, історичні рефлексії та виклики сьогодення», — йдеться в повідомленні.

У книзі зібрані голоси сучасних українських прозаїків і поетів: Сергія Жадана, Євгенії Кузнєцової, Мар’яни Савки, Ірини Цілик, Оксани Забужко, Тетяни Малярчук, Олі Русіної, Ірини Славінської, Тетяни Власової, Людмили Горової, Катерини Калитко, Олександра Михеда, Мирослава Лаюка, Гаськи Шиян, Міріам Драгіної, Ірени Карпи, Ольги Купріян та Ганни Улюри.

Проілюстроване зібрання фотографинею та художницею українського походження Оленою Ємчук.

Офіційна презентація книги відбудеться 22–35 червня на «Книжковому Арсеналі». Видання вийшло з друку 16 червня. Зараз його можна придбати на сайті vogue.ua та в книгарнях. Вартість 1200 гривень, частина коштів від продажу книжки буде направлена у фонд VETERANKA FOUNDATION — це ініціатива ГО «Жіночий ветеранський рух», яка опікується жінками, які отримали поранення на фронті.

Читайте також

  • Книжковий Арсенал назвав головну тему та кураторів заходу.

 Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.