Найпопулярнішими військовими облігаціями стали Донецьк, Севастополь та Ялта.

За 9 місяців українці придбали у “Дії” облігації на суму, що перевищує мільярд гривень. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Кожна облігація — це зброя для Сил оборони та потужна підтримка економіки країни. Жодної додаткової комісії або податку з отриманого доходу — пряма інвестиція в деокупацію територій”, – зазначив міністр. 

Також він додав, що українці отримали вже 6,6 мільйонів гривень за погашені облігації. Ще сотні тисяч власників одержать кошти, коли закінчиться термін вкладу.

Що таке військові облігації?

У жовтні 2022 року у застосунку “Дія” з’явилася нова послуга – купівля військових облігацій. Випуск цінних паперів запустило Міністерство фінансів аби залучити більше коштів у державний бюджет.

Вартість однієї військової облігації – 900 гривень. Вони відрізняються:

  • за датами виплат – на строк до 1,5 року; 
  • відсотками доходу – від 11% до 16% річних;
  • назвами – облігації носять назви тимчасово окупованих українських міст (Бердянськ, Маріуполь, Донецьк, Севастополь, Ялта)

Зараз найпопулярнішими облігаціями є Донецьк – 220 тисяч; Севастополь – 130 тисяч; та Ялта – 124 тисячі. 

Нагадаємо, нещодавно МВС впровадило Е-свідоцтво водія. Цифрове посвідчення повністю заміняє фізичний документ. А в застосунку «Дія» стала доступною послуга обміну або відновлення водійських прав. Відтепер онлайн можна замовити як фізичний пластиковий документ, так і його цифрову версію. Електронне посвідчення є дійсним на всій території України. Подати заявку на заміну свого водійського можна через застосунок у декілька кліків.

Читайте також:

  • ChatGPT інтегрували з пошуковиком Bing
  • Для українців запустили освітній серіал про психологічну та юридичну допомогу під час війни
  • Застосунок «Дія» адаптують в Колумбії, Косово та Замбії

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.