У Вашингтоні відбулась презентація українського застосунку електронного врядування «Дія».  Незабаром він запрацює в Колумбії, Косово та Замбії. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

Впроваджувати цифрову трансформацію в цих країнах допоможе Агентство США з міжнародного розвитку. 

«У січні цього року я оголосила, що США підтримають партнерські країни, яких надихнула «Дія» та які хочуть пришвидшити власну цифрову трансформацію, розвиваючи та розширюючи можливості електронного врядування», — заявила адміністраторка агенції USAID Саманта Пауер.

Результати саміту

Під час першого в історії саміту Diia in DC у Вашингтоні міністр цифрової трансформації Михайло Федоров презентував досягнення української діджиталізації.

«Попри війну продовжуємо будувати потужну цифрову країну, запускати нові сервіси й послуги для громадян та бізнесу. Зараз Дія — це 19 мільйонів користувачів, 14 документів та 30 сервісів у кілька кліків в смартфоні», — зазначив він.

Загалом команда Мінцифри наразі веде переговори з 10 країнами щодо експорту «Дії».

Автор — Денис Клименко.

Читати також:

  • У застосунку «Дія» стала доступною послуга обміну або відновлення посвідчення водія. Відтепер онлайн можна замовити як фізичний пластиковий документ, так і його цифрову версію.
  • У Мінцифрі презентували оновлену платформу Дія.Освіта. Відтепер українці зможуть змінити своє життя та отримати нові кар’єрні перспективи завдяки перезапуску національної освітньої платформи.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.