Відтепер українці зможуть змінити своє життя та отримати нові кар’єрні перспективи завдяки перезапуску національної освітньої платформи, зазначили в Telegram-каналі сервісу.

Дія.Освіта пропонує широкий вибір освітніх ресурсів, що включають:

  • освітні серіали,
  • навчальні подкасти,
  • вебінари та гайди, в яких експерти розповідають про деталі та лайфхаки у різних сферах.

Крім цього, на платформі можна пройти тест на профорієнтацію, який допоможе визначити сильні сторони та підібрати ідеальну професію. Дія.Освіта також пропонує онлайн-симулятори, де користувачі зможуть спробувати себе в обраній професії та перевірити свої знання.

По завершенні навчання сервіс видасть сертифікат, який підтверджує компетенції користувачів у обраній галузі. А також інформує про вакансії, де можна застосувати свої нові знання та навички на практиці.

Основна перевага Дія.Освіта — можливість кастомізації свого навчання. Тобто, користувачі можуть налаштувати своє навчання, створивши персоналізований освітній серіал.

Вони можуть обрати категорії, що їх цікавлять — від штучного інтелекту до створення контенту, система автоматично підготує унікальний навчальний план, враховуючи їхні інтереси та потреби.

Скористатися платформою можна за посиланням.

Ця ініціатива, створена Міністерством цифрової трансформації за підтримки Google.org та Фонду Східна Європа, надає українським громадянам можливість безплатно навчатися онлайн у будь-який зручний для них час і місце.

Читати також:

  • Мінцифри запустило освітню кампанію про відкриті дані.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.