На проведення ремонтних робіт ліцею в Золочеві відділ освіти, молоді та спорту селищної ради уклав договір вартістю 1,34 мільйона гривень. Водночас ціни на вікна та профнастил виявилися вищими на ринкові мінімум у півтора раза.

Договір уклали з ТОВ «Рембудсервіс», пишуть журналісти ХАЦ із посиланням на «Прозорро». Планують зробити ремонт покрівлі та замінити вікна і двері в Золочівському ліцеї № 2.

Угоду підписали без проведення торгів. У кошторисі до договору вказано, що віконні блоки планується купувати за ціною 8 627 гривень за квадратний метр без врахування ПДВ. Загальна сума витрат на вікна — понад 400 тисяч гривень.

При цьому КП «Зміївське ВУЖКГ» придбали віконні блоки за 4–5 тисяч гривень за квадратний метр. У договорі вказані розміри вікон та ціни за кожне з них.

Пісочинська селищна рада купувала вікна в ТОВ «ГУД ВІН ХХІ». У середньому один квадратний метр коштував трохи дорожче за 4 тисячі гривень. У звіті також вказано параметри вікон та фурнітури, яку купують.

Виконавчий комітет Роганської селищної ради уклав угоду щодо придбання вікон із ТОВ «ГУД ВІН ХХІ» на суму понад півмільйона гривень. Більшість вікон у Рогані купують по 4 тисячі гривень за квадратний метр.

Окрім завищених цін за вікна, збираються купити профнастил — по 704 гривні за квадратний метр без ПДВ, що теж дорожче.

Для порівняння, якщо проводяться торги, ціна на профнастил не перевищує 400 гривень за квадратний метр. Наприклад, Панютинський вагоноремонтний завод за результатами торгів уклав угоду на придбання профнастилу по 388 гривень за квадратний метр із ПДВ. Південна залізниця купує профнастил ПК-20 товщиною 0,45 мм за ціною 214,68 гривні із ПДВ.

  • ХОВА замовила проєкти відбудови шкіл у Чугуєві та Старому Салтові.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.