База міститиме перелік організацій та людей, які працюють або дотичні до роботи з культурною спадщиною в Україні, повідомили у Львівській міській раді.

Вона стане майданчиком взаємодії та можливостей для представників сектору культурної спадщини в пошуку партнерів, підрядників, однодумців, реставраторами, представниками органів влади, інституцій, іноземних фондів, громадських організацій.

Базу операторів культурної спадщини створять на онлайн-платформі ReHerit. У рамках проєкту «ReHerit: Спільна відповідальність за спільну спадщину» розробили сайт з аналітичними матеріалами про культурну спадщину.

На сайті є рубрика «Оператори спадщини», на якій публікують інформацію про інституції, організації, підприємства та фахівців, які працюють із культурною спадщиною в Україні.

Наразі базу планують поповнити новими операторами. Діячам у сфері культурної спадщини можна також долучитися, заповнивши цю форму.

Проєкт реалізовують ЛКП «Бюро спадщини» та приватний український фонд — Фундація ЗМІН.

Читайте також

  • У Харкові намагаються врятувати історичну будівлю XIX століття. Прокуратура Харкова звернулася до суду з вимогою привести у належний стан об‘єкт культурної спадщини вартістю майже 155 мільйонів гривень.
  • ЮНЕСКО виділить 1,5 мільйона доларів на цифровізацію культурної спадщини України.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.