Gwara Media публікує короткий дайджест важливих новин Харкова та України за 6 вересня 2022 року. Щоб дізнатися про подію детальніше — перейдіть за вказаним лінком.

  • Російська армія знищила багатоповерхівку у центрі Харкова — фото. Ще один приліт також до центральної частини Київського району. Пошкоджено адміністративну будівлю. Інформації про постраждалих немає.
  • 753 людини вдалось вивезти з тимчасово окупованих територій Харківщини. Голова ОВА подякував усім обласним службам, які допомогали при евакуації: медичним, рятувальним, правоохоронним підрозділам, органам місцевого самоврядування, районній військовій адміністрації, Департаменту цивільного захисту ХОВА.
  • В Україні на 20% зросла кількість вакансій. До найбільш популярних запитів роботодавців входять менеджери з продажу, кухарі, продавці-консультанти, бухгалтери та водії.
  • Світовий банк оцінив збитки України внаслідок війни у $350 мільярдів. З $350 мільярдів, близько $250 мільярдів – на відновлення за принципом «краще, ніж було», а також $100 мільярдів на поточні потреби.
  • Інсталяція проєкту «Авангардна історія України» розташували на одній з центральних площ Брюсселя, поруч з будівлями Ради Європи та Єврокомісії.
  • «Мистецький Арсенал» визначив цифрову стратегію на найближчі роки. У цифровій стратегії зазначено таку місію: бути стійким джерелом культурного досвіду, хабом культурних спільнот та аудиторій за різних умов присутності.
  • 7-11 вересня на віртуальному заході Digital Fashion Week NYC, презентує свою колекцію Cybercrafted Soul команда найбільшої освітньої інституції для fashion-фахівців в Україні Ukrainian Fashion Education Group.

Фактчекери Gwara Media перевірили оголошення, що пропонують роботу з високим доходом та майже відсутніми вимогами до кандидатів. Деталі нашого аналізу читайте в статті.