7-11 вересня на віртуальному заході Digital Fashion Week NYC, презентує свою колекцію Cybercrafted Soul команда найбільшої освітньої інституції для fashion-фахівців в Україні Ukrainian Fashion Education Group.

«Створення одягу та аксесуарів завжди було духовним дійством для українців. Наші предки втілювали душу через власноруч виготовлені предмети, супроводжуючи працю співом і молитвами про щасливу долю. Мандруючи Метавсесвітом у 21 столітті, ми беремо з собою головне – наш дух, нашу культуру та наші ремісничі творіння, які завжди були оберегами для українців », – йдеться у повідомленні.

За словами творців, їхня цифрова колекція має познайомити світ із рукотворною українською духовністю. Команда UFEG проносить національну спадщину через усі епохи та простори з Cybercrafted Soul.

У рамках цифрового заходу відбудуться подіумні покази з моделями-аватарами, які продемонструють віртуальний і оцифрований одяг модних дизайнерів, а також – виставки з віртуальними стендами, галерея бутиків, виступи світових лідерів digital-моди, afterparty та інші цифрові заходи. Щоб потрапити на показ, достатньо зареєструватися за посиланням.

Нагадаємо, що Міністерство культури та інформаційної політики спільно з музеєм MetaHistory Museum of War займатимуться відновленням культурної спадщини, що постраждала від розв’язаної росією війни.