Разом з волонтерами, рятувальниками та правоохоронцями провели евакуацію з тимчасово окупованих територій – вивезли 753 людини, з них 163 дитини. 

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

«Цього разу з окупації вдалося вивезти 753 людини, в тому числі 163 дитини. Крім того, серед евакуйованих було 9 людей з інвалідністю. Зараз всі вони перебувають у безпеці. Ті, хто цього потребує, отримали медичну та психологічну допомогу», – зазначив очільник Харківської ОВА. 

Голова ОВА подякував усім обласним службам, які допомогали при евакуації: медичним, рятувальним, правоохоронним підрозділам, органам місцевого самоврядування, районній військовій адміністрації, Департаменту цивільного захисту ХОВА. 

А також окремо виділив волонтерські організації: Helping to Leave, Eventroom, Way of Ukraine, Kharkiv Help, Etoc, «Спільна справа», «Допомога дітям – Злагода», «Волонтер 68», Волонтерські організації U.Pravda.uа та Червоний Хрест України.

Варто зазначити, що Харків та Харківська область постійно потерпають від російських ракет. Сьогодні внаслідок ранкового обстрілу в Харкові постраждав житловий багатоповерховий будинок у центральній частині Київського району.