У рамках цьогорічного LINOLEUM представлять 244 анімаційні фільми на гострі теми, лекцію від номінантки на «Оскар» та спеціальний проєкт I’M FINE про творче вигорання.

Темою фестивалю є «Неприйнятний контент», саме під такою позначкою соціальні мережі ховають більшість доказів злочинів росіян проти мирного населення України.

Покази конкурсної та позаконкурсної програм пройдуть ексклюзивно онлайн на платформі давнього друга та партнера фестивалю – медіасервісу MEGOGO. Анімаційні короткометражки можна буде переглянути з 7 по 11 вересня безкоштовно та без реєстрації у будь-який час. Частину фільмів можна буде переглянути на територіях країн Польщі, Естонії, Словаччини, Чехії, Латвії, Литви та Румунії, решта буде доступна виключно для України.

офіційний трейлер фестивалю

Усього на глядачів чекає 244 фільми. Міжнародний конкурс цьогоріч складається з 5 блоків, що об’єднує 36 фільмів з 18 країн. Учасники Берлінале, Канн, Венеції та Ансі. Організатори фестивалю також проведуть серію безкоштовних офлайн-показів у Києві (10-11 вересня), Харкові (10-11 вересня) та Чернівцях (17-18 вересня).

Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM — найбільший показ авторської анімації в Україні. Фестиваль складається з конкурсних програм, серії майстер-класів та лекцій від професіоналів індустрії, показів експериментальної анімації та відеоарту, тематичних позаконкурсних скринінгів та дитячої програми.

Зазначимо, що цьогоріч стрічка Клондайк стала єдиною, яка представлятиме Україну у відборі на кінопремію Оскар.