Журналіст Ґвара Медіа надсилав запит щодо запланованих витрат з бюджету Харкова на виконання робіт з ремонту альтанки по вулиці Сумській, 32 та отримав відповідь від Харківської міської ради.

«За результатами розгляду повідомляємо, що станом на 15.04.2024 виділення коштів із бюджету Харківської територіальної громади на виконання ремонтних робіт альтанки по вул. Сумській, 32 не заплановано», – повідомили у Департаменті ЖКГ Харківської міськради.

У відповіді додали, що Харківська міська рада та її виконавчі органи не є розпорядником запитуваної інформації, а запит направляється до СКП «Харківзеленбуд» як належному розпоряднику запитуваної інформації для подальшого розгляду.

Компанія, дотична до чоловіка ексчиновниці Харківської міськради, виграла тендер на ремонт шпилю альтанки Дзеркального струменя

Раніше стало відомо, що СКП «Харківзеленбуд» визначилося з переможцем публічної закупівлі на поточний ремонт шпиля по вулиці Сумська, 32 за 1 750 212,49 грн. Єдиним учасником та переможцем стала ТОВ «КС ДЕВЕЛОПМЕНТ» (код ЄДРПОУ – 41010776), з якою пов’язані Тимофій та Олександр Полотненки.

У 2023 році тоді ще головна спеціалістка відділу зв’язків із засобами масової інформації Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Ольга Аксельрод задекларувала Тимофія Полотненка як свого чоловіка та володіння ним ТОВ «КС ДЕВЕЛОПМЕНТ», ТОВ «ХОД 1661» та фізичної особи-підприємця.

Ольга Аксельрод працювала до 11 жовтня 2023 року, оскільки саме період до цього часу вказаний у її декларації за минулий рік.

Журналісти Ґвари підтвердили 10 квітня 2024 року початок робіт з ремонту альтанки Дзеркального струменя в центрі Харкова ще до закінчення визначення переможця у цій публічній закупівлі, інформація про нього з’явилася лише 11 квітня 2024 року о 09:14.

Дзеркальний струмінь – це архітектурний ансамбль альтанки і фонтану у центрі Харкова, один із сучасних символів міста. Альтанка-фонтан «Дзеркальний (Скляний) струмінь» розташована на вулиці Сумській у сквері Перемоги, навпроти будівлі Харківського театру опери та балету. Дзеркальний струмінь спорудили у 1947 році.

На цю тему

У Харкові хочуть витратити майже 5 млн грн на застосунок для картки харків’янина. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 19 квітня 2024 року, а виконати роботи мають до 31 серпня 2024 року. Оновлену версію мобільного застосунку мають опублікувати на платформах App Store та Google Play.

У Харкові не відбулися торги на оренду трамваїв за 3,5 млн грн. Мова йшла про оренду 16 трамвайних вагонів марки Tatra T3, а надати послуги планували до 31 грудня 2024 року.

У Харкові комунальне підприємство «Центральний парк» скасувало тендер на 1 350 830 грн для закупівлі двох модульних збірних вагончиків через «відсутність подальшої потреби у закупівлі».