Компанія, дотична до чоловіка ексчиновниці Харківської міськради, ремонтуватиме шпиль альтанки Дзеркального струменя

Денис Глушко - 11 Квітня 2024 | 13:29

У Харкові місцеве СКП «Харківзеленбуд» визначилося з переможцем публічної закупівлі на поточний ремонт шпиля по вулиці Сумська, 32 за 1 750 212,49 грн. Про це стало відомо з моніторингу системи Prozorro.

Єдиним учасником та переможцем стала ТОВ «КС ДЕВЕЛОПМЕНТ» (код ЄДРПОУ – 41010776), з якою пов’язані Тимофій та Олександр Полотненки.

У 2023 році тоді ще головна спеціалістка відділу зв’язків із засобами масової інформації Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Ольга Аксельрод задекларувала Тимофія Полотненка як свого чоловіка та володіння ним ТОВ «КС ДЕВЕЛОПМЕНТ», ТОВ «ХОД 1661» та фізичної особи-підприємця.

Ольга Аксельрод працювала до 11 жовтня 2023 року, оскільки саме період до цього часу вказаний у її декларації за минулий рік.

Щодо ТОВ «КС ДЕВЕЛОПМЕНТ», Ґварі вдалося знайти декілька фактів про підприємство:

  • під час строку подання на участь у конкурсі на ремонт шпиля альтанки 3 квітня 2024 року в підприємстві змінюється керівник – замість Тимофія його очолив Олександр Полотненко.
  • це підприємство з попередньою назвою ТОВ «КС АНГАР» вже перемагало у 2018 році у двох тендерах тоді ще парку Горького на загальну суму понад 3,4 млн грн — понад 408 тисяч грн та близько 3 млн грн отримали за будівництво господарських будівель на території парку.

Журналісти Ґвари підтвердили 10 квітня 2024 року початок робіт з ремонту альтанки Дзеркального струменя в центрі Харкова ще до закінчення визначення переможця у цій публічній закупівлі, інформація про нього з’явилася лише 11 квітня 2024 року о 09:14.

Додатково зазначимо, що риштування навколо об’єкта має брендування Центрального парку та знаходиться за 2,2 кілометра від Дзеркального струменя. На локації не було паспорта об’єкта, а людина, яка виконувала роботи сказала, що вона працює у СКП «Харківзеленбуд».

Читайте також

У Харкові не відбулися торги на оренду трамваїв за 3,5 млн грн. Мова йшла про оренду 16 трамвайних вагонів марки Tatra T3, а надати послуги планували до 31 грудня 2024 року.

У Харкові комунальне підприємство «Центральний парк» скасувало тендер на 1 350 830 грн для закупівлі двох модульних збірних вагончиків через «відсутність подальшої потреби у закупівлі».

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.