Одночасно чергових російських ударів зазнала інфраструктура Харківського району.

На Харківщині відновили газопостачання до дев’яти населених пунктів Куп’янського району, які залишилися без енергоносія у першій половині квітня. Про це повідомили у Харківській філії «Газмережі». 

«Не зважаючи на постійні обстріли ворогом території громади, куп’янські газовики у максимально стислі терміни повернули подачу газу у 14,7 тис. будинків селищ та сіл району», – ідеться в повідомленні.

Водночас за даними «Газмережі» чергових російських ударів зазнала інфраструктура Харківського району. Через перебиття газопроводу середнього тиску, росіяни залишили без газу майже 400 домівок в одному з селищ Дергачівської громади. 

Наразі служби вже завершили ремонт пошкодженої мережі.

Нагадаємо, у Харкові та області оновили графіки погодинних відключень електроенергії з 17 по 20 квітня. Світло вимикатимуть на щонайменше три години у шість черг. У документі вказані назви населених пунктів, вулиць, черги та період, у який проміжок часу не буде світла.

 ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.