Департамент цифрової трансформації Харківської міської ради опублікував публічну закупівлю на «постачання та впровадження програмного забезпечення для реалізації міських цифрових сервісів, в тому числі цифрової Картки харків’янина через мобільний застосунок» за 4 970 000 грн, про це стало відомо з моніторингу системи Prozorro.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 19 квітня 2024 року, а виконати роботи мають до 31 серпня 2024 року.

«Дана закупівля проводиться у зв’язку з необхідністю забезпечення в умовах введеного в державі воєнного стану реалізації механізмів соціальної підтримки жителів міста Харкова […] враховуючи популярність проєкту «Картка харків’янина», – йдеться у тендерній документації.

Оновлену версію мобільного застосунку мають опублікувати на платформах App Store та Google Play.

Планують запустити цифрову Картку харків’янина, яка допоможе отримати соціальний дисконт, що надається учасниками проєкту, уніфікувати учнівських квитків закладів загальної середньої освіти міста як різновиду Картки; персоніфікувати облік заходів підтримки.

«Картки харків’янина» («X-card») розпочали видавати 2 грудня 2021 року у міських центрах надання адміністративних послуг. Під час запуску проєкту багатомісячна затримка з виготовленням такої карти стала найбільшою проблемою.

Нині у Харкові впровадили п’ять видів таких карток: загальна, комунальна, пільгова, студентська та учнівська, планують запустити волонтерську. Їхні власники можуть отримати знижки на товари та послуги від більш ніж сотні партнерів проєкту. Загалом станом на березень 2024 року містянам роздали 442 тисячі карток.

Читайте також

Компанія дотична до чоловіка ексчиновниці Харківської міськради ремонтуватиме шпиль альтанки Дзеркального струменя. Місцеве СКП «Харківзеленбуд» визначилося з переможцем публічної закупівлі на поточний ремонт шпиля по вулиці Сумська, 32 за 1 750 212,49 грн.

У Харкові не відбулися торги на оренду трамваїв за 3,5 млн грн. Мова йшла про оренду 16 трамвайних вагонів марки Tatra T3, а надати послуги планували до 31 грудня 2024 року.

У Харкові комунальне підприємство «Центральний парк» скасувало тендер на 1 350 830 грн для закупівлі двох модульних збірних вагончиків через «відсутність подальшої потреби у закупівлі».