Як зазначають у компанії, кожного дня поїздки у застосунку оцінюють у середньому 1,3 тисячі пасажирів. Чверть з них — текстові відгуки про роботу залізниці. Відгуки від пасажирів Укрзалізниці відтепер оброблює ChatGPT.

Штучний інтелект автоматично розподіляє звернення пасажирів за 21 критерієм відповідно до тематики звернення — від «якості обслуговування» до «запізнень», після чого відгуки завантажуються у систему аналізу. Вона дозволяє відслідковувати динаміку скарг по днях, тижнях та місяцях за конкретними поїздами та маршрутами.

«Таке застосування ChatGPT дозволяє нам пришвидшити роботу з аналізу зворотного звʼязку та визначати найбільш проблемні ділянки — і, відповідно, оперативніше реагувати. Штучний інтелект ChatGPT коректно визначає категорію звернення в 90% випадків», — зазначили у компанії.

У Standard&Poor’s Global Ratings підвищили рейтинг компанії до довоєнного рівня «ССС+». Зробили це через нещодавнє завершення реструктуризації боргу на $894,9 мільйона та інші проєкти з міжнародними компаніями, які покращили показники Укрзалізниці. Агентство присвоїло компанії кредитний рейтинг на максимально можливому рівні в умовах воєнного часу.

До теперішнього рівня «ССС+» Standard&Poor’s підвищувало кредитний рейтинг Укрзалізниці ще в липні 2021 року. Таке рішення обумовили успішним випуском п’ятирічних єврооблігацій компанії на суму $300 мільйонів. Втім, торік у червні рейтинг знизили до рівня «ССС», а в серпні — до «ССС-».

  • Google зробив доступним чат-бот Bard AI для всіх: чим він може бути корисним?

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.