У Standard&Poor’s Global Ratings підвищили рейтинг компанії до довоєнного рівня «ССС+», повідомили в пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

Зробили це через нещодавнє завершення реструктуризації боргу на $894,9 мільйона та інші проєкти з міжнародними компаніями, які покращили показники Укрзалізниці. Агентство присвоїло компанії кредитний рейтинг на максимально можливому рівні в умовах воєнного часу.

До теперішнього рівня «ССС+» Standard&Poor’s підвищувало кредитний рейтинг Укрзалізниці ще в липні 2021 року. Таке рішення обумовили успішним випуском п’ятирічних єврооблігацій компанії на суму $300 мільйонів. Втім, торік у червні рейтинг знизили до рівня «ССС», а в серпні — до «ССС-».

Standard & Poor’s

Компанія займається аналітичними дослідженнями фінансового ринку. Зокрема, вона належить до трійки найвпливовіших міжнародних рейтингових агентств. Крім того, S&P відома як автор і редактор американського фондового індексу S&P 500 та австралійського — S&P 200.

Довгострокові кредитні рейтинги, що формує агентство, оцінюють здатність компаній своєчасно виконувати свої боргові зобов’язання. Рейтингові оцінки S&P позначаються буквами: від оцінки AAA, що присвоюється виключно надійним компаніям, до оцінки D, що присвоюється при дефолті. Між ними можуть бути проміжні оцінки, які позначаються знаками плюс та мінус: BBB+, BBB і BBB-.

  • Укрзалізниця запускає велику програму дерусифікації залізниці.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.