Компанія OpenAI запустила мобільну версію ChatGPT для IOS, повідомили в компанії. Також готується запуск чату для Android.

Додаток буде безплатним. Програма синхронізуватиме історію чатів на різних пристроях, а також підтримуватиме функцію голосового повідомлення. Підписники ChatGPT Plus отримають ексклюзивний та швидший доступ до нової версії чату GPT-4.

Поки що застосунок буде доступним лише користувачам США, однак найближчими тижнями його планують запустити в інших країнах. Розробники також зазначили, що працюватимуть над розробкою додатка для Android.

Чат-бот зі штучним інтелектом запустили в листопаді 2022-го року компанією OpenAI. ChatGPT вміє створювати тексти, писати вірші, жартувати, робити переклад та вести діалоги. В Україні штучний інтелект став доступним у лютому 2023 року.

  • Google зробив доступним чат-бот Bard AI для всіх. Компанія засновує свої інструменти ШІ на власній мовній моделі PaLM 2. Вони зазначають, що PaLM 2 забезпечує сильнішу логіку та тонке підлаштовування під вузьку спеціалізацію запитів, ніж попередні моделі. Модель навчена більш ніж 100 розмовним мовам, що дає їй змогу чудово долати багатомовні завдання.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.