Нова версія ChatGPT — потужніша за попередню GPT-3.5. Зокрема вона може працювати із зображенням, повідомили в компанії.

У звичайному листуванні різниця між попередньою версією та GPT-4 може бути незначною. Втім, різниця стає очевидною при розв’язанні складних завдань. Нова версія — надійніша, креативніша і здатна обробляти набагато більш нюансовані інструкції, ніж GPT-3.5.

Інфографіка OpenAI / openai.com

Зокрема GPT-4 може одразу працювати й з текстом, і з зображенням. Штучний інтелект аналізує текст і значення на зображеннях та може розв’язувати задачі з ними. 

«У ряді доменів, включно з документами з текстом і фотографіями, діаграмами або знімками екрана, GPT-4 демонструє такі ж можливості, як і при введенні лише тексту», — зазначають в OpenAI.

Нова версія ChatGPT створює такі ж ризики, як і попередні моделі. Зокрема шкідливі поради, помилковий код або неточна інформація. Крім цього, додаткові можливості GPT-4 призводять до появи нових ризиків.

Щоб їх зрозуміти, компанія залучила понад 50 експертів із таких областей, як ризики узгодження штучного інтелекту, кібербезпека, біоризики, довіра та безпека, а також міжнародна безпека для змагального тестування моделі.

  • 18 лютого ChatGPT став офіційно доступний в Україні: детальніше в матеріалі.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.