Минулої ночі на конференції Google I/O 2023 оголосили, що через «кілька днів«Bard AI у складі 25 інструментів компанії стане доступним усім охочим у 180 країнах.

Яка унікальність чат-боту?

Компанія Google засновує свої інструменти ШІ на власній мовній моделі PaLM 2. Вони зазначають, що PaLM 2 забезпечує сильнішу логіку та тонке підлаштовування під вузьку спеціалізацію запитів, ніж попередні моделі. Модель навчена більш ніж 100 розмовним мовам, що дає їй змогу чудово долати багатомовні завдання.

Та поки що користувачі зможуть працювати лише із запитами англійською мовою. Пізніше Bard AI почне розуміти понад 80 мов, включно з українською.

Також Google додала мультимодальний контент до Bard, а отже він зможе надавати відповіді не лише у вигляді тексту.

У компанії додали, що скоро чат-бот стане наочнішим у своїх відповідях та підказках. Окрім текстової відповіді, користувач отримуватиме візуальні ефекти: зображення, карти, діаграми та інші елементи.

Bard стане помічником для Maps, Sheets, Gmail та Docs. У складі цих інструментів Bard AI допоможе в створенні презентацій та навчальних документів із продажу, веденні нотаток під час зустрічей та складанні електронних листів.

Для розробників програмного забезпечення Bard AI стане корисним для написання коду, включно з його генерацією, налаштуванням та поясненням.

Усі графічні програми Google будуть оснащені функціями штучного інтелекту для редагування та візуалізації.Крім того, компанія дозволила користувачам створювати розширення для роботи із чат-ботом. Наприклад, якщо вам не подобається пошуковик Bing, розширення Bing Chat (GPT-4) допоможе вам схрестити пошук від Google з інформацією від чат-бота Microsoft.

  • Мінцифра разом з Google запустили безплатний курс про штучний інтелект.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.