На вихідних, 13–14 травня у ЄрміловЦентрі можна відвідати благодійний концерт Харківської національної опери Схід ОПЕРА / Skhid OPERA.

Яка програма?

  • У суботу, 13 травня о 17:00 відбудеться «OPERA Smile» — концерт гумористичних оперних творів за участі солістів та струнного квартету.
  • У неділю, 14 травня о 17:00 буде «Харківська весна» — концерт за участі камерного оркестру.

Харківська національна опера Схід ОПЕРА / Skhid OPERA продовжує проводити виступи. «Мистецтвом наших земляків захоплюються в Європі, а Схід ОПЕРА залишається міцним українським музично-театральним культурним хабом міжнародного масштабу, який з особливою гордістю, честю та радістю виступає перед українськими глядачами в Харкові», — йдеться в описі до анонсу.

Після початку повномасштабного вторгнення артисти Схід ОПЕРА почали виступати з березня, спочатку в бомбосховищах, потім у метро.

Раніше у Харкові відбувся фестиваль класичної музики KharkivMusicFest. Це міжнародний фестиваль класичної музики, започаткований у Харкові у 2018 році. Тут щовесни збираються музиканти України та світу, а також поціновувачі мистецтва. Детальніше читайте у нашому репортажі.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.