5 травня під час виконання бойового завдання у Бахмуті загинув лейтенант Андрій Мельник. Чоловік був нагороджений памʼятною медаллю «За оборону міста-героя Харків» та нагрудним знаком «Щит Територіальної Оборони ЗСУ (13.04.23).

16 березня Андрій долучився до 127 бригади Харківської ТРО як бойовий медик. У вересні минулого року чоловік брав участь в деокупації селища Великі Проходи.

Останній місяць життя Андрій як бойовий медик рятував життя військових в Бахмуті. Він евакуйовував, надавав першу медичну допомогу, в разі потреби оперував постраждалих. За один день чоловік врятував 8 людей, за що його підвищили у званні до лейтенанта.

Він був доброю, світлою, веселою людиною: не минало й дня, щоб Андрій не розповів якийсь анекдот. Нам завжди здавалось, що ми будемо разом до самої старості і переживемо все. Він завжди мене підтримував. Знаєте, якщо у світі існує безумовна любов, то Андрій мене любив саме такою любов’ю, — розповіла дружина загиблого військового Тетяна Мельник.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!