МКІП спільно з МОН та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти презентували ресурс, який допоможе покращити англійську мову.

Національна екосистема вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою — це безкоштовна платформа, яка дозволить дізнатись про портали, додатки та курси, які доступні українцям.

«Наше завдання полягає в тому, щоб організувати системне навчання перш за все вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та учнів із першого класу загальноосвітніх закладах по всій країні, а згодом і в інших закладах освіти для всіх учасників освітнього процесу», — повідомив Олег Єресько, директор Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти й науки України.

Екосистема складається з трьох розділів:

Визначення рівня володіння англійською мовою

Адаптивне тестування допоможе швидко визначити рівень володіння англійською мовою. Кількість спроб необмежена, щоб людина могла повертатися до тестування та під час свого навчання відстежувала свій прогрес.

Маркет-плейс сервісів навчання іноземної мови

На сайті зібрана велика кількість різноманітних курсів та сервісів для вивчення мови. Є онлайн, є офлайн — достатньо перейти до розділу та обрати той, що вам підходить найбільше.

Опанування англійської мови за допомогою освітнього онлайн проєкту України «Lingva.Skills»

Це портал, на якому користувач тренує ті навички, які потрібні саме йому. Навчатися можна в будь-який зручний час, а також є можливість отримати зворотний зв’язок.

Платформа реалізована в рамках Дорожньої Карти впровадження англійської мови як мови міжнародного спілкування в Україні.

  • Раніше Міністерство культури та інформаційної політики розробило законопроєкт про встановлення особливого статусу англійської мови в Україні як мови міжнародного спілкування.