Закритими залишили лише декларації посадовців, які мобілізовані до лав ЗСУ.

Національне агентство з питань запобігання корупції 10 грудня 2023 року забезпечило відкритий цілодобовий доступ до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це йдеться на офіційному сайті НАЗК.

«Якщо ви не знайшли у Реєстрі декларацію певної особи, то це означає, що щодо неї до НАЗК надійшло подання про вилучення з публічного доступу», – написали у відомстві.

Раніше повідомлялося, що з реєстру вилучать декларації посадовців, які мобілізовані до лав Збройних сил України. Повний публічний доступ до реєстру забезпечать після завершення чи скасування воєнного стану в Україні.

Довідка

У вересні 2023 року Верховна Рада підтримала законопроєкт №9534 про відновлення електронного декларування, проте не ухвалила головну правку про негайне відкриття реєстру декларацій.

12 вересня голова Верховної Ради Руслан Стефанчук підписав закон про електронне декларування та направив його на підпис президентові. Той ветував проєкт закону, після чого Рада внесла до нього правки.

Пізніше Володимир Зеленський підписав кінцевий варіант законопроєкту.

Читати також:

  • В Україні запустили сайт-моніторинг виконання антикорупційної політики.
  • З 2022 року держслужбовці в Україні подали майже мільйон декларацій