За його словами, закон має бути проголосований так, аби реєстр відкрили уже зараз.

Президент України Володимир Зеленський ветував закон про відновлення електронного декларування під час воєнного стану. Про це 12 вересня він повідомив у своєму Телеграмі.

«Вранці надійшов із Верховної Ради України закон, який зберігав обмеження щодо електронного декларування. Обмеження неприйнятні. Декларації мають бути відкритими. Одразу. Не через рік. Уже зараз реєстр треба відкривати», – ідеться в повідомленні.

Зеленський наголосив, що після цих правок закон має бути проголосований і це потрібно зробити швидко.

Довідка

5 вересня Верховна Рада проголосувала за відновлення електронного декларування для депутатів та чиновників, проте не ухвалила основну правку про негайне відкриття реєстрів. Таким чином лишивши інформацію про статки влади закритою ще на рік. Мова йде про відкриття електронних декларацій та законопроєкт №9534

6 вересня Олександр Ябчанка опублікував на сайті Президента України петицію з пропозицією накласти вето на законопроєкт №9534 та повернути його до парламенту з вимогою відкрити реєстр майнових декларацій чиновників набрала майже 84 тисячі підписів.

Читати також:

Верховна Рада підтримала відновлення е-декларування. Передбачається, що декларації потрібно буде подавати не лише за цей рік, а й за попередні. Подавати треба буде не пізніше 90 днів від набрання чинності цього закону.