Тепер кожен охочий може ознайомитися з інформацією про стан впровадження заходів Державної антикорупційної програми.

Національне агентство з питань запобігання корупції презентувало сайт-моніторинг реалізації державної антикорупційної політики. Про це повідомили у пресслужбі НАЗК.

«Це важливий цифровий інструмент, який надає громадськості та всім державним органам інформацію про стан впровадження заходів Державної антикорупційної програми. НАЗК відкрите і надає інструменти для використання усім охочим. Розробка цього продукту є унікальною для Національного агентства», – зазначив Голова НАЗК Олександр Новіков.

Як працює публічний моніторинг реалізації державної антикорупційної політики

Користувачі цифрової сторінки зможуть швидко перевірити інформацію про стан впровадження тих чи інших заходів ДАП у будь-який час, що надасть можливість відстежувати цей процес. Крім того, інструмент використовуватиметься Європейським Союзом для оцінки виконання Україною кроків, необхідних на шляху до членства в ЄС.

Інформаційна система моніторингу реалізації державної антикорупційної політики доступна за посиланням.

Відомо, що невдовзі буде доступна англомовна версія сторінки та інструмент зворотного зв’язку для громадськості.

Довідка

28 червня Національне агентство ввело в експлуатацію внутрішню частину Інформаційної системи моніторингу реалізації державної антикорупційної політики.

З 1 по 15 липня уповноважені представники органів державної влади – виконавці ДАП звітували через Інформаційну систему про стан виконання заходів Програми за другий квартал 2023 року.

З 16 липня по 16 серпня аналітики НАЗК провели перший моніторинг стану виконання заходів Програми. Результати цього моніторингу вже представлені в публічній частині системи.

Впровадження цього інструмента також є вимогою Закону України «Про запобігання корупції» (ст. 18-4).

Читати також:

  • Харків підписав декларацію розбудови доброчесності з НАЗК.
  • Найсерйозніша проблема українців під час повномасштабного вторгнення — корупція.
  • «Харківенергозбут» уклав угоду на придбання автівки за понад 2 млн грн.