Держпідприємство «Харківенергозбут» уклали угоду з харківським «Заводом Фрунзе» щодо закупівлі мікроавтобуса сумою 2,32 млн гривень, повідомили у виданні «Наші гроші» із посиланням на систему прозорих закупівель «Прозорро».

Підприємство замовило повнопривідний мікроавтобус Hyundai Staria 2023 року випуску загальною вартістю 2,32 млн грн.

«Цьогоріч поставлять повнопривідний мікроавтобус Hyundai Staria US4 2.2 CRDi 9-Business Plus 8AT 4WD 2023 року випуску в чорному кольорі «abyss black». У такій комплектації він має фронтальні та бокові подушки безпеки водія і переднього пасажира, системи безпеки, клімат-контроль, круїз-контроль, камеру заднього виду, передній та задній парктроніки, оздоблене шкірою кермо з підігрівом, підігрів передніх сидінь тощо. Додатково передбачені зимова гума, тонування, набір килимків, бронювання плівкою, секретна гайка, легкосплавні диски, сенсори тиску, металевий захист двигуна і захист радіатора», — зазначили журналісти.

Така ж модель в автосалонах коштує 1,97-1,98 млн грн — на 17% дешевше, пишуть у «Наших грошах».

«Завод Фрунзе» був єдиним учасником відкритих торгів.

Учасники торгів / Скриншот з сайту prozorro.gov.ua

Керівником Олександр Василенко є керівником «Заводу Фрунзе». Він займає цю посаду з 1996 року. Крім того, Василенко обирається депутатом Харківської міськради з 1998 року. Зокрема, у 2020 році його обрано депутатом Харківської міськради 8 скликання від політичної партії «БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!». Є членом постійної комісії міськради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

Журналісти Ґвара Медіа звернулися до контактної особи «Харківенергозбуту» Дениса Пономарьова, вказаного на «Прозорро». У компанії не були готові відповісти на наші запитання усно, тож ми відправили запит та чекаємо відповіді.

Читайте також

  • У Харкові ліквідують управління міськради після аудиту закупівель. Рішення прийняли після проведення позапланової внутрішньої перевірки через розслідування Харківського антикорупційного центру.
  • У селі на Харківщині збудують дитячий майданчик за 1,5 мільйона. У селі Донець Ізюмського району, уклали угоду з ТОВ «Зума Україна» щодо встановлення дитячого майданчика вартістю майже півтора мільйона гривень.