Президент України Володимир Зеленський повідомляє про другу хвилю атак на російську армію.

Про це пише німецьке видання BILD.

Раніше ЗСУ дуже обережно вели наступ, оскільки була затримка доставки озброєнь із Заходу. Проте тепер українські захисники наближаються до моменту, коли треба набирати темп.

«Через те, що ми почали трохи пізніше, можна сказати, що в Росії було більше часу, щоб мінувати нашу країну і встановити кілька рубежів оборони», — зазначив Володимир Зеленський.

Далі він додав, що армія діє обережно, щоб не пошкодувати військових і техніку, але раптом дав зрозуміти: «Однак, я вважаю, що сьогодні ми наближаємося до моменту, коли відповідні заходи можна проводити швидше, оскільки ми досягаємо певних рубежів у розмінуванні».

Це означає: якщо на окремих ділянках фронту розмінування буде успішним, почнеться нова хвиля атак.

Крім цього полковник ЗСУ Сергій Баранов заявив, що на українські ракетно-артилерійські частини припадає близько 90% втрат армії окупантів, назвавши ударні групи ЗСУ «вогненним кулаком» із далекобійних західних знарядь.

Дослідники Інституту вивчення війни зазначають, що атаки такого типу виснажують російські війська, поки Україна готується до нового етапу контрнаступу.

Читайте також

  • На Куп’янському напрямку ворог намагався витіснити ЗСУ за річку Оскіл.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!