Батьків та опікунів школярів просять відповісти на три питання щодо формату занять з 1 вересня 2023 року.

У Лозівській громаді проводять опитування щодо формату навчання у школах з 1 вересня. Про це повідомили у пресслужбі Лозівської територіальної громади з посиланням на управління освіти, молоді та спорту міської ради. 

Батьки та опікуни школярів можуть перейти за посиланням та обрати варіант формату навчання, який вони вважають доцільним. 

В опитуванні просять відповісти лише на три запитання: місце перебування дитини (у громаді, у межах України, за кордоном), де батьки з дітьми планують знаходитися на 1 вересня та якому формату для занять віддають перевагу (очному, комбінованому або дистанційному).

Нагадаємо, 12 липня під час брифінгу голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що Лозівський та Красноградський райони готуються до початку офлайн навчання з нового навчального року.

Також голова ХОВА зазначив, що рішенням Ради безпеки та оборони в Харківській області було дозволено розпочати офлайн-навчання у закладах освіти області. Проте, остаточно формат навчання обирає кожен навчальний заклад окремо. 

Читати також:

  • Начальник Харківської ОВА розповів, скільки грошей виділили на ремонт укриттів у школах.
  • Цього року у Харкові до школи підуть 7 тисяч першокласників – Терехов.
  • Більшість батьків проти офлайн навчання в Харкові — Терехов.