Ще 21 укриття облаштовують. Таким чином, до початку навчального року у Харкові будуть готові 85 укриттів.

У Харкові підготували 51 укриття, в якому діти зможуть навчатися офлайн. Про це в ефірі нацмарафону 13 липня повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Хочу сказати, що Харків дуже виважено підходить до цього навчання. Ми вже підготували 51 укриття, де можуть навчатися наші діти, крім цього у роботі ще 21 укриття. Маю на увазі ті, що ми робимо за кошти міського бюджету. Крім того, ми залучили спонсорів, у нас соціально відповідальний бізнес, і теж готуємо укриття. Таким чином до 1 вересня у нас буде готове вже для навчання в офлайн режимі 85 укриттів», — сказав Терехов.

За словами мера, мова йде саме про ті укриття, які розташовані в навчальних закладах. Укриття обстежили співробітники ДСНС. 

«Якщо казати про статистику, то зараз у Харкові близько 100 шкіл, які вціліли, інші неможливо відновити так швидко. Ми працюємо над цим», — повідомив міський голова.

Крім того, міський голова наголошує, що навчання офлайн проводитиметься тільки з дозволу та бажання батьків.

«Ті діти, які хочуть навчатися офлайн, будуть приходити до укриттів. Ті діти, які будуть бажати навчатися онлайн, для них буде організовано онлайн-навчання», — сказав Ігор Терехов в ефірі нацмарафону.

Читати також:

  • Олег Синєгубов не знає як відбувається навчання на окупованих територіях Харківщини.
  • Офлайн-навчання з 1 вересня планують розпочати у двох громадах Харківщини.
  • У Харкові немає шкільних укриттів, які відповідають безпековим вимогам — Синєгубов.