За словами мера, школи міста втратили лише 10% учнів.

У школи Харкова в 2023 році підуть 7 тисяч першокласників. Про це в інтерв’ю виданню «LB live» повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Зараз у місті знаходиться 38% усіх школярів. І я пишаюсь тим, що в перший клас підуть 7 тисяч маленьких мешканців Харкова. Також багато тих, хто виїхав та навчається в онлайн-режимі. Ми втратили лише 10% учнів», – розповів мер.

За словами Терехова, міська влада зараз працює над створенням безпечних умов для комбінованого навчання школярів. Також він наголосив, що остаточне рішення про форму навчання для своєї дитини ухвалюють батьки.

26 липня у ефірі телемарафону міський голова сказав, що більшість батьків обирають навчання онлайн для своїх дітей.

А 20 липня мер заявив, що у Харкові для учнів молодших класів розглядають можливість проводити уроки в метро. Пізніше речник Харківської міської ради Юрій Сидоренко додав, що розглядаються різні варіанти для впровадження комбінованого навчання, окрім як у метро.

Читати також:

  • Онлайн чи офлайн, освітній процес у Харкові організують з урахуванням бажань батьків та безпеки дітей. Про це заявив міський голова Ігор Терехов під час національного телемарафону.
  • Журналісти Ґвара Медіа провели опитування як ставляться батьки до навчання в метро.