Онлайн чи офлайн, освітній процес у Харкові організують з урахуванням бажань батьків та безпеки дітей. Про це заявив міський голова Ігор Терехов під час національного телемарафону.

«Зараз ми радимося з батьками та, якщо у них буде бажання, організуємо комбінований навчальний процес. Ми створимо умови, щоб діти могли в безпечних місцях навчатися офлайн, у тому числі в метро: це будуть окремі зони з шумоізоляцією, щоб діти могли сконцентруватися. Водночас ми повинні забезпечити рух поїздів у метро, не завдаючи нікому незручностей», — сказав Терехов.

Метро — один з варіантів, який розглядає міськрада.

Читайте також

  • 12 липня очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов зазначив, що у Харкові немає жодної школи, яка обладнана укриттям, що відповідає безпековим нормам (ДБН). Усупереч цьому, 13 липня в етері телемарафону «Єдині новини» мер Харкова Ігор Терехов, зазначив, про що у місті готове 51 укриття. Ще 21 укриття облаштовують. Він також зазначив, що діти навчатимуться офлайн лише за згоди батьків.
  • У Харкові для учнів молодших класів розглядають можливість проводити уроки в метро. За його міського голови Ігоря Терехова, у Харкові з 1 вересня планують зробити комбіноване навчання, тому що для дітей, особливо першокласників, важливо вчитися офлайн, соціалізуватися.
  • Журналісти Ґвара Медіа опитали харків’ян, як вони ставляться до навчання дітей в метро. Що думають мешканці міста — дивіться у відео.