До Дня Повітряних Сил ЗСУ Національний банк України презентував нову обігову пам’ятну монету «ППО — надійний щит України».

Про це йдеться на сайті НБУ.

Монета продовжує серію «Збройні Сили України». Вона присвячена героїзму воїнів протиповітряної оборони, які щоденно боронять небо України.

На реверсі зображено пускову установку Patriot на фоні стилізованого радара, що виявляє ціль, та напис угорі по колу: «ППО — НАДІЙНИЙ ЩИТ УКРАЇНИ». Аверс монети — такий же з аверсом обігової монети номіналом 10 гривень зразка 2018 року, на ньому в центрі в обрамленні давньоруського орнаменту розміщені номінал монети, рік карбування та герб України, йдеться в повідомленні.

Презентували нову монету голова Національного банку України Андрій Пишний, командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук та командувач повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко.

Читайте також

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!