Це сума, виділена від початку 2024 року.

З початку року з резервного фонду держбюджету Уряд виділив 20 мільярдів гривень на фортифікації та будівництво оборонних рубежів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Додатковий ресурс з інших джерел складає ще майже 11 млрд. Майже 3 млрд грн спрямували Міністерству оборони та Держспецтранспорту», – написав він.

Ще понад 16 мільярдів гривень, за словами Шмигаля, було виділено обласним адміністраціям.

Раніше повідомлялося, що Уряд виділив на будівництво захисних рубежів у Харківській області 3,9 мільярда гривень. Це найбільша сума серед чотирьох областей України, які отримали гроші з резервного фонду.

На цю тему

«Тематика різна»: у Харківській міській раді не можуть обґрунтувати тендер на розміщення в телеефірі програм за 7 млн грн. Планують замовити «послугу з розміщення в телевізійному ефірі телевізійних новин та телевізійних програм різних жанрів» за 6 998 400 грн. 

У Харкові скасували тендер на капітальний ремонт будинку за 217,5 млн грн. Управління з будівництва, ремонту та реконструкції департаменту ЖКГ Харківської міської ради скасувало публічну закупівлю щодо капітального ремонту та реставрації житлового будинку по вулиці Наталії Ужвій, 60.