У Харкові міська рада планує замовити «послугу з розміщення в телевізійному ефірі телевізійних новин та телевізійних програм різних жанрів» за 6 998 400 грн. Про це стало відомо з моніторингу порталу публічних закупівель Prozorro.

Мова йде про розміщення в телевізійному ефірі новини чи програм на 1 620 000 секунд (450 годин). Кінцевий строк подання тендерних пропозицій до 00:00 28 лютого 2024 року.

Ґвара звернулась за коментарем до відповідальної особи з питань технічних вимог та характеристик предмета закупівлі – заступниці директора Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Інни Нежид, аби уточнити про які саме новини та передачі може йти мова, адже в публічній закупівлі вказано «програми різних жанрів».

Нижче наводимо текст розмови журналіста з заступницею директора Департаменту:

– Чи можете розповісти більш детально, які це будуть програми?

– Всі можуть бути, різні. Можуть великі, можуть маленькі, тобто різних жанрів, може бути що завгодно на тематику.

– Не знайшов навіть у додатках окресленого переліку тематики. Чи ставитиме Департамент додаткові умови?

– У різних жанрах. Інтерв’ю якісь, програми. Тобто різні будуть. Тематика різна.

«Потрібно працювати. Є питання, які треба…», – відповіла заступниця директора Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Інна Нежид на питання щодо доцільності витрати майже 7 мільйонів гривень під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Тендерною документацією у додатку №3 передбачено, що транслювання готового відеоматеріалу, телевізійних новин та телевізійних програм різних жанрів повинно відбуватися у форматі не гірше:

  • якість відео – SD;
  • роздільна здатність – 1024х576;
  • система відеозбереження – не гірше PAL;
  • формат телевізійної трансляції – не менше 16:9;
  • формат файлів – mpeg2;
  • формат аудіо – стереозвук.

Вартість фактично наданих послуг визначається за щосекундним тарифом.

Для забезпечення всебічного інформування громадян міста Харкова про найбільш важливі соціальні, суспільні та політичні події, учасник (виконавець) повинен бути  суб’єктом у сфері аудіовізуального медіа та бути зареєстрованим у Реєстрі суб’єктів у сфері медіа Нацради з питань телебачення та радіомовлення.

Зареєстрований у реєстрі суб’єктів у сфері медіа з технологією мовлення – кабельна аналогова, кабельна цифрова, Інтернет мовлення (ІРТV). Територіальна категорія – місцева (м. Харків); мова (мови) розповсюдження – українська. Послуги виконати планують до кінця 2024 року.

На цю тему

Дергачі на Харківщині передадуть майже 13 млн грн для сил оборони України. Таким чином близько 12% бюджету громади підуть на підсилення Збройних сил України, Держприкордонслужби та Національної гвардії України.

Майже 450 тисяч харків’ян зареєстровані як ВПО за межами рідного міста. Станом на лютий 2024 року 441 304 жителі Харкова перемістилися до інших регіонів та набули статусу внутрішньо переміщених осіб, ще 20 281 особа є ВПО в рідному місті. Найбільше харків’ян – у Харківській, Полтавській, Дніпропетровській та Львівській областях.

Харківська міська рада неодноразово ігнорувала запит щодо отриманої містом Харковом гуманітарки під час повномасштабної війни.