Харківська міська рада вдруге не відповіла на запит від Ґвара Медіа щодо кількості гуманітарної допомоги, яку місто отримало з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Видання звернулося повторно 22 серпня 2023 року до ХМР із запитом про надання такої інформації, як:

  • кількість гуманітарної допомоги переданої місту Харкову окремо за 2022 та 2023 рік;
  • який механізм підрахунку гуманітарної допомоги від міжнародних організацій, донорів та інших держав впроваджено у Харкові;
  • яка кількість автобусів та інших одиниць комунального транспорту передана місту та від яких міст та країн;
  • скільки міст та країн загалом з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну передавали гуманітарну допомогу Харкову та які це міста.

На початку серпня 2023 року Ґвара вже відправляла запит до Харківської міської ради, аби все ж дізнатися про те, скільки Харків отримав гуманітарної допомоги.

Читайте також

У Харківській ОВА підтвердили факти розкрадання гуманітарки в регіоні. За інформацією начальника ХОВА Олега Синєгубова, мешканці повідомляють про продукцію, яка з’явилася на поличках супермаркетів. Такі товари може бути гуманітарною допомогою.

Харків підписав декларацію розбудови доброчесності з НАЗК. Мер Харкова Ігор Терехов та очільниця Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко підписали декларацію з Національним агентством з питань запобігання корупції декларацію про доброчесність та прозору роботу. Таким чином, у співпраці використовуватимуть практики Ради Європи.