На Харківщині фіксують факти розкрадання гуманітарної допомоги, повідомляє начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За інформацією начальника області, мешканці повідомляють про продукцію, яка з’явилася на поличках супермаркетів. Такі товари може бути гуманітарною допомогою.

«Зараз фіксуємо факти розкрадання гуманітарної допомоги. У нас є декілька баз, де знаходиться гуманітарна допомога. Ми пишемо заяви до органів національної поліції щодо фактів крадіжок. Щодо масового розкрадання, про такі факти поки що невідомо. Однак я знаю, що є кримінальні провадження. Подекуди ми виступаємо ініціаторами і фактично заявниками щодо цих фактів», — розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Раніше Укрінформ повідомляв, що на початку квітня 2023 року НАБУ проводило слідчі дії в межах кримінального провадження в приміщеннях Харківської ОВА, відкритого 17 лютого 2023 року за фактом ймовірного заволодіння бюджетними коштами під час закупівлі продовольчих товарів у ТОВ «Луцька аграрна компанія».

Однак підозрюваних у справі про ймовірне заволодіння бюджетними коштами під час закупівлі продовольчих товарів Харківською ОВА наразі немає.

Обшуки відбувалися у начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, заступника голови ОВА Віти Ковальської, директора департаменту АПК Андрія Дорожка. Справа торкається розтрати допомоги, придбаної коштом держави після початку російського вторгнення у Харківську область у 2022 році.

Читайте також

Нюрнберг передасть Харкову 40 автобусів. Це дуже важлива транспортна гуманітарна допомога, адже за час повномасштабного вторгнення місто втратило 12 автобусів, 30 трамваїв та понад 20 тролейбусів.