Триває 553-й день широкомасштабної збройної агресії РФ проти України.

Російські війська завдали авіаційних ударів в районах Потихонового та Кислівки Харківської області. Про це повідомив Генштаб у вечірньому зведенні.

  • На Слобожанському напрямку противник здійснив мінометні та артилерійські обстріли п’яти населених пунктів Харківщини, а саме: Гранів, Плетенівка, Балка, Одрадне, Лиман Другий Харківської області.
  • Артилерійських і мінометних обстрілів противника зазнали населені пункти Масютівка, Синьківка, Кучерівка, Кислівка та Берестове Харківської області.

Ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

Протягом доби відбулось 35 бойових зіткнень.

Читайте також

З Куп’янського району на Харківщині евакуювали 739 людей, з них 130 – діти — Синєгубов. Мова йде про обов’язкову евакуація, яка саме проходить у Куп’янському районі. Юридично це те саме, що примусова. За словами очільника регіону, це додатковий аргумент для евакуації.

У школах Куп’янська залишилося 1180 учнів. Деякі діти ще залишають в громаді, більшість виїхали на безпечнішу територію України або за кордон. 

Законопроєкт про мобілізацію депутатів внесли до Верховної Ради. 29 серпня законопроєкти №9647 та №9649, які дозволяють мобілізувати нардепів та чиновників, надано для ознайомлення комітету Верховної Ради.