Деякі діти ще залишають в громаді, більшість виїхали на безпечнішу територію України або за кордон. 

У Куп’янську, Ківшарівці та Куп’янську-Вузловому на сьогодні функціонує три школи. Всі вони працюють дистанційно та приймають усіх дітей. Наразі у школах міста залишилося 1180 учнів. Про це Ґвара медіа повідомила начальниця відділу освіти Куп’янської міської ради Олена Ілюшина.

«У нас в школах є діти які залишилися в громаді, які виїхали за кордон або на безпечніші території України. Як правило, діти за кордоном, це ті учні, як навчаються в закордонних школах, але хочуть паралельно отримати і українську освіту, тому «тягнуть» два заклади. А ті, хто лишились в Україні, але виїхали з громади – це діти, які вирішили залишитись у своїй школі, оскільки вони всі зараз дистанційні», – розповідає Олена Ілюшина.

Також за словами начальниці відділю освіти Куп’янської міськради, класні керівники шкіл проводять роботу з батьками щодо евакуації та опікуються дітьми, які тут залишилися.

Нагадаємо, з 9 серпня з небезпечних громад Куп’янського району проводиться примусова евакуація населення. На сьогодні  евакуювалися 1433 людини, з них 343 дитини. 

Читати також:

  • У школах України впровадять особливий формат для учнів за кордоном.
  • У Близнюківській громаді на Харківщині вчитимуться дистанційно.