Харківська міська рада не надала відповідь щодо кількості гуманітарної допомоги, яку місто отримало з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Ґвара звернулася 3 серпня 2023 року до Харківської міськради з інформаційним запитом про:

  • кількість гуманітарної допомоги переданої місту Харкову з 24 лютого 2022 року;
  • який механізм підрахунку гуманітарної допомоги від міжнародних організацій, донорів та інших держав впроваджено у Харкові;
  • скільки автобусів та інших одиниць комунального транспорту передана місту та від яких міст та країн;
  • скільки міст та країн загалом з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну передавали гуманітарну допомогу Харкову;
  • уточнення щодо рухомого складу метрополітену, який може отримати Харків від міст-побратимів.

Ґвара відправить повторний інформаційний запит до Харківської міської ради, аби все ж дізнатися про те, скільки Харків отримав гуманітарної допомоги з 24 лютого 2022 року.

Читайте також

Харків підписав декларацію розбудови доброчесності з НАЗК. Мер Харкова Ігор Терехов та очільниця Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко підписали декларацію з Національним агентством з питань запобігання корупції декларацію про доброчесність та прозору роботу. Таким чином, у співпраці використовуватимуть практики Ради Європи.

Локацію для будівництва безпечного багатофункціонального центру оберуть харків’яни – Терехов. Місце для безпечного простору у Харкові влада планує узгодити з громадськістю.