Фірмова книгарня «КнигоУкриття» від Видавництва Олександра Савчука відкрилася на Дмитрівській. Вона об’єднала в собі книгарню та шоурум.

«Шоурум має таку назву, бо наша книгарня розташована на цокольному поверсі будинку, який був споруджений на початку XX століття, тому це справді частково підземне приміщення. А наші книги стали своєрідним інформаційним захистом, що допомагає в боротьбі з різними російськими інформаційно-психологічними впливами», — зазначає Олександр Савчук у коментарі журналістці Ґвара Медіа.

Книгарня “КнигоУкриття” видавництва Олександра Савчука / Фото: Олександр Савчук

Окрім книг, у шоурумі можна придбати брендований мерч видавництва — декоративні панно на дереві та тканині, поштівки й екоторбинки.

Також в «КнигоУкритті» є місце для проведення камерних заходів до восьми людей: «28 жовтня буде така перша зустріч із нашим автором, з яким ми розкриємо таємниці підготовки нового видання. Також пропонуємо нашим колегам блогерам робити там записи подкастів та інтервʼю», — підкреслює видавець.

Книгарня “КнигоУкриття” видавництва Олександра Савчука / Фото: Олександр Савчук

Олександр зауважує, що завжди існують ризики при відкритті нового закладу в Харкові. Проте, у видавництві їх намагалися мінімізувати. Тож нова книгарня виконуватиме три основні функції: вона стане пунктом самовивозу книг, місцем для проведення різноманітних заходів та важливою іміджевою складовою видавництва.

Читайте також

  • Видавець Олександр Савчук: «Поняття “українець” — це ширше за мовне питання» — читайте інтерв’ю за посиланням
  • П’ятий Харків: харків’яни дискутували про постать Юрія Шевельова та концепцію назви проєкту
  • Про книжки та цікавих людей: Холодногірська бібліотека Харкова