Головна мета проєкту – підвищення культури безпеки. Лекції проводять сапери, поліцейські, пожежники й інші фахівці.

В Харківській області запрацював перший мобільний клас безпеки. В ньому вже проводять заняття для дітей регіону. Одночасно в середині класу можуть розміститися від 10 до 15 учнів. При обладнанні класу на вулиці лекцію зможуть провести для 20-25 учнів. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«Для Харківщини це дуже актуальний проєкт. Нам важливо охопити максимальну кількість дітей в усіх громадах області. Аби спеціалісти могли розповісти їм про ту небезпеку, яка може їх спіткати на подвір’ї або на вулиці. В класі представлені макети вибухонебезпечних предметів, дітей навчають правилам поведінки при виявленні таких знахідок», – зазначив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Всередині мобільного класу є навчальна зона, також її можна обладнати і ззовні. Живиться він від генератора, а супутникова система Starlink дає безперебійний Інтернет. Також є кондиціонер, який створює комфортні умови для проведення занять всередині під час спеки та взимку при температурі до -10°С.

У ХОВА розповіли, що мобільний клас розташовуватимуть біля найближчого укриття, щоб під час повітряної тривоги перевести учнів до безпечного простору.

Читайте також

  • У харківській метрошколі кількість учнів збільшилася на 21% від початку навчального року.
  • Терехов прокоментував можливість створення дитсадків під землею.